כך תתקינו סנטף בקלות וביעילות


לוח הסנסקופ (תואם סנטף) יתרונות רבים ההופכים את השימוש בו לכדאי. מהו הסנסקופ ולאיזה שימושים הוא מתאים 

מהו סנסקופ (תואם סנטף) – מאפיינים, שימושים נפוצים ויתרונות השימוש:

הסנסקופ הוא לוח גלי העשוי פוליקרבונט עמיד ואיכותי במיוחד. הסנסקופ הינו תואם סנטף, והוא עמיד ויעיל במיוחד לחיפוי וקירוי פרגולות, מרפסות, חניות, בריכות שחייה או כל אזור אחר.

בנוסף, הסנסקופ נפוץ לשימוש המסחרי והחקלאי לצורכי חיפוי אזורים גדולים, תעשייתיים, מסחריים וחקלאיים. הסנסקופ הינו חומר קל משקל, קל להתקנה ועמיד במיוחד גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. השימוש ברעף הסנסקופ יעיל במיוחד לצורך ניקוז ולכידת מים.

  • גוונים: הלוחות קיימים במגוון רחב של גוונים, שקופים ואטומים.
  • מידות: רוחב: 1265 מ"מ / אורך 1000-8000 מ"מ

אחסנת לוחות סנסקופ בטרם ההתקנה:

על מנת לשמור על היתרונות של לוחות הסנסקופ, חשוב להקפיד על אחסנה נאותה:

יש לאחסן את הלוחות במקום מוצל ויבש. מומלץ לכסות את הלוחות בחומר מבודד יעיל כמו קרטון, פלסטיק, גומי וכד' (לא מתכת ולא ברזנט). אין להניח אותם חשופים לשמש או גשם.

הכנות לקראת התקנה ואופן התקנת הסנסקופ:

בטרם ההתקנה מומלץ לערוך הכנות מקדימות על מנת למנוע נזקים או פגיעה בלוחות. תחילה, יש לחתוך את הלוחות באיטיות בעזרת משור דיסק עם להב לעץ והשחזה לפלסטיק.

חשוב! חיתוך מהיר וגס עשוי לגרום לפיצול הקצוות. בעת החיתוך יש לתמוך בלוח ולשמור עליו יציב מתזוזה בעת החיתוך. חשוב לנקות את השבבים לאחר החיתוך. המרחק המומלץ ביותר להתקנה בין קורות העץ הוא כ- 750 מ"מ בניצב לגלים ולשיפוע. שיפוע מינימאלי מומלץ הוא 10 מעלות. אין לדרוך ישירות על הלוח בזמן ההתקנה.

חשוב מאוד!! יש להתקין את הלוחות כשהצד המוגן UV מופנה כלפי מעלה (הצד החשוף לשמש). התקנת הלוחות בחפיפה של מינימום גל אחד. כאשר הלוחות מותקנים באזור חשוף לרוחות עזות או בשיפוע הקטן מ- 10 מעלות, מומלץ לחפוף מינימום 2 גלים. חפיפת האורך בעת ההתקנה היא מינימום 200 מ"מ. הברגת ברגים ייעודיים בלבד.

 

 

אולי יעניין אותך גם