כך תבחרו תאורה סולארית לגינה


תאורה סולארית הינה תאורה הנטענת באמצעות קרני השמש. בעקבות הצריכה הגבוהה באנרגיה והמודעות לאיכות הסביבה, רבים בוחרים היום להשתמש בתאורה סולארית המתאימה לרוב הגינות, לכניסה לבית או לחנייה שלנו שטופת השמש. השימוש בתאורה סולארית חסכוני במיוחד מאחר והיא נטענת בעצמה מקרני השמש ללא כל צורך בחיבור למקור אנרגיה חיצוני כמו חשמל או סוללות.

תאורה סולארית הפכה נפוצה כל כך עד שהשוק התחדש בסוגי תאורה סולארית שונים שיתאימו לכל מקום.  בבחירת תאורת גינה, כדאי לשקול לחיוב את השימוש בתאורה סולארית. למשל: פרוז'קטורים ותאורת הצפה סולאריים המתאימים בעיקר להאיר שטחים גדולים כמו חניה של רכב, כניסה לבית חצר וכדומה. אם אנו מעוניינים בתאורת הצפה סולארית, ישנם לדים המסודרים על גבי משטח שטוח ומלבני הממוקם בתוך גוף התאורה. תאורה כזאת, מיועדת לרוב לתלייה במקומות גבוהים או במקומות סגורים כמו חדר או מחסן. לתאורה זו, מתלווה גם פנל סולארי גדול, אשר תפקידו לקלוט את קרני השמש במשך היום.

תאורה סולארית בעוצמות אור שונות:

התאורה הסולארית מתהדרת בעוצמות שונות באור חם או קר, צבעוני, קישוטים סולארים, ספוטים לד סולארים ועוד אופציות ומבחר עשיר ומגוון שיכול להתאים לכל חלל ולכל שימוש. אם למטרת הארה ואם למטרת סימון ונוי. תוכלו לבחור נורות אוטומטיות שיפעלו בכניסה לבית או בחצר שלכם מיד עם רדת החשיכה. תאורה סולארית, היא ללא ספק דרך זולה ויעילה להאיר את המקומות הרצויים לכם בצורה יעילה וחסכונית. על מנת להתאים את גופי התאורה הסולאריים לגינה שלכם, יש להתחשב בתנאי הגינה. על גופי התאורה הסולארית להיות ממוקמים באזור שיהיה חשוף לשמש על מנת שהמנורה תיטען ותוכל להאיר בעוצמת האור הרצוי לכם.

עמודי תאורה סולאריים:

אלה הם עמודי תאורה סולאריים שהם נועדו להאיר שבילים, לסמן מעברים ודרכי גישה. עמודיםאלה הם דקורטיביים ואסטתיים. בג. חיון תוכלו למצוא את המוצרים העדכניים ביותר בתחום התאורה הסולארית. תוכלו תמיד להתייעץ עם המוכר בחנות שמכיר היטב את תחום התאורה הסולארית שיוכל להמליץ לכם על גופי התאורה השונים אשר יקנו לגינה ולכניסה לבית שלכם מראה מעוצב ומיוחד. יש לציין כי ברוב התאורה הסולארית ישנו חיישן אור שנדלק אוטומטית עם רדת הערב. אז אם כבר כולם רכשו תאורה סולארית הן בכלל העיצוב והחיסכון וכן, על שמירת איכות הסביבה, הגיע הזמן שגם אתם תתקינו תאורה סולארית שתהיה מעוצבת וחסכונית.

 

אולי יעניין אותך גם