בחירת ריהוט גן מאלומיניום


אין גינה מושלמת בלי מערכת ישיבה נוחה ואיכותית שתספק לנו מקום נוח למנוחה ולאירוח. ריהוט גן מאלומיניום הוא בחירה נפוצה במיוחד בעיקר בשל היתרונות הטמונים בו. 

סוגי ריהוט גן:

  ריהוט גן הוא חלק בלתי נפרד מנוף הגינה הפרטית שלנו. מערכות ישיבה לגינה קיימות במבחר דגמים, סוגים וצבעים ובעיקר, עשויות ממבחר חומרי גלם כך שלכם נותר רק לבחור. אך איך בוחרים את מערכת הישיבה המתאימה לכם ביותר? ראשית, חשוב להכיר את הסוגים ואת המאפיינים של כל סוג. בין סוגי ריהוט הגן הנפוצים ביותר, ניתן למצוא ריהוט גן מסוג אלומיניום, ריהוט גן ראטן, ריהוט גן מפלסטיק וריהוט גן מעץ. מומלץ להתאים את מערכת הישיבה לחלל בו היא תשתלב ולצרכים האישיים שלכם. למשל, אם אתם מארחים הרבה, אך אין לכם מקום רחב מספיק לפינת ישיבה גדולה במיוחד, כדאי לבחור במערכת ישיבה נפתחת. אם אתם נוהגים לבלות בגינה בעיקר למנוחה, אולי מתאימה לכם דווקא מערכת ישיבה סלונית. אם מערכת הישיבה שלכם תהא חשופה לשמש או לגשם, כדאי לכם לבחור חומרים עמידים בתנאי מזג האוויר וכו'. 

יתרונות ריהוט גן מאלומיניום:

 אחת הבחירות הנפוצות בסוגי ריהוט גן, היא פינת ישיבה מאלומיניום ולכך סיבות רבות.

  •  מגוון סגנונות עיצוב -ריהוט גן מאלומיניום קיים בשפע של סגנונות, גוונים ועיצובים כך שניתן להתאימו באופן מושלם לכל סגנון עיצוב גינה ולכל צורך.
  •  קל משקל - ריהוט גן מאלומיניום מאופיין במשקל נמוך במיוחד. מה שמקל על השימוש בו, על הזזתו והנעתו ממקום למקום. משקל נמוך בריהוט גן הוא יתרון בולט. ריהוט גן במשקל נמוך מצוי גם בריהוט מפלסטיק ובמקרים מסויימים גם בריהוט גן מראטן. 
  •  עמידות לאורך זמן- יתרון בולט נוסף של ריהוט הגן מאלומיניום, הוא העובדה שהוא עמיד לאורך זמן. הוא אינו נפגע ממזג אוויר קיצוני, הוא אינו מחליד, ותחזוקתו קלה מאוד. האלומיניום מצופה בחומר מיוחד המונעת התפתחות חלודה.
  •  ביציקה אחת - ברב המקרים, כאשר מדובר בריהוט גן מאיכות גבוהה, הכסאות והשולחנות יצוקים כמקשה אחת ואינם ניתנים לפירוק מה שמבטיח עמידות לאורך זמן. ניתן למצוא ריהוט גן מאלומיניום שיכול להתקפל ולהפוך לזמין יותר לשינוע במקרה הצורך.
  •  קלות בתחזוקה – להבדיל מריהוט עץ או ריהוט ברזל הדורשים תחזוקה מידי פעם בליטוש או בצביעה מחדש, ריהוט גן מאלומיניום זקוק רק לניקיון אבק מידי פעם על מנת לשמור על המראה הנקי והרענן שלו.

בכל מקרה, בבואכם לרכוש מערכת ישיבה מאלומיניום, חשוב לבדוק כי מערכת הישיבה באיכות גבוהה, והיא נושאת תו תקן רשמי המבטיח עמידות ובטיחות בשימוש. כדאי לוודא כי החומרים המשולבים במערכת הריהוט כמו כריות הישיבה למשל, ניתנים לפירוק וקלים לניקיון ותחזוקה, ובמקרים בהם השולחן משלב זכוכית, לוודא כי מדובר בזכוכית מחוסמת מאיכות טובה. על מנת להאריך את חיי הריהוט ולמנוע בלאי, מומלץ להצטייד בכיסויים לריהוט גן. 

 

אולי יעניין אותך גם