הציוד הדרוש לקמפינג מוצלח


ארץ ישראל שלנו היפה עשירה בשבילי טיולים ושטחים המתאימים לקמפינג ולטיולים, בין אם לקמפינג זוגי, קמפינג משפחתי או קמפינג קבוצתי. קמפינג הוא חוויה המתאימה לכל המשפחה. תכנון הקמפינג כראוי יבטיח לכם הנאה מירבית מהשהייה בשטח. כיצד נערכים ואיך מתכוננים?

תכנון וארגון לפני היציאה לקמפינג עשוי להקל עליכם משמעותית את השהייה בכל מקום בו תתמקמו. יש להתחשב במשך השהייה ובגילאי הנופשים. אז מה צריך בעצם לקמפינג מוצלח?

לינה:

מנוחה ושינה טובה בלילה תבטיח לכם עירנות ומצב רוח טוב ביום שלמחרת והרי באנו להינות. לכן, כדאי לנו מאוד להצטייד באוהל הרמטי ואיכותי שימנע חדירת יתושים ומזיקים. מומלץ לרכוש אוהל מרווח יחסית שיכיל את החפצים שלכם בצורה נוחה ומסודרת. מזרן מתנפח הוא עוד פתרון נוחות. הוא אינו הכרחי אך הוא הופך את השינה לנעימה ונוחה יותר. במקרים ואתם מוותרים על מזרון מתנפח, תוכלו להשתמש במזרני קמפינג ומחצלות. בנוסף, בעיקר בעונות קרירות יחסית, כדאי להצטייד גם בשקי שינה איכותיים. 

תזונה:

מאחר וברב המקרים את הקמפינג עורכים במקום פתוח שאינו נגיש למסעדות או לסופרים, ואף כי הכנת אוכל בתנאי שטח הם חוויה בפני עצמה, מומלץ להיערך כראוי. ניתן למצוא אביזרים רבים שיקלו עליכם את המשימה. למשל, צידניות קשיחות על גלגלים, קולר למי שתייה, ערכת קפה, צידנית רכה, גריל גז  נייד, כירת בישול ניידת, ומנגלים.  

נוחות והנאה:

אין כמו הפרטים הקטנים שהופכים את השהייה לנעימה יותר. למשל, ביגוד תרמי , צלון או צילייה, ערסל ועוד.  חשוב מאוד להצטייד בערכת עזרה ראשונה לכל מקרה שלא יקרה. מומלץ להצטייד בפריטים בסיסיים נוספים כמו פנס, נרות, חומר דוחה יתושים, כלי אוכל, נייר טואלט, סבון וכמובן תרמיל גב איכותי ונוח, שיכיל את החפצים החשובים שלכם בשטח, בנוחות וביעילות.

כדאי לערוך רשימה מסודרת של החפצים הדרושים לכם, ולהימנע מסחיבת יותר מידי חפצים שיקשו עליכם לקפל הכל בסוף החופשה. תנקטו בכל אמצעי הזהירות הדרושים ותהנו! 

 לקריאה נוספת ולרשימת ציוד קמפינג מלאה היכנסו למאמר המצורף

 

אולי יעניין אותך גם