למה כדאי להצטייד בכיסויים לריהוט גן


איך נגן על ריהוט הגן שלנו מפני בלאי מואץ הנגרם בעיקר מפגעי מזג האויר, לכלוך ואבק? כיסויים ייעודים לריהוט גן הם הפתרון המתאים ביותר למטרה זו. כל מה שרציתם לדעת על כיסויי ריהוט גן

למה כיסויים לריהוט הגן:

אם גם אתם השקעתם בגינה פרטית מצויידת בכל טוב, הרי שתרצו לשמור עליה ועל הציוד שבה לאורך זמן. אמנם ציוד הממוקם בגינה מותאם בעמידותו וביעילותו לשמש יוקדת, ללחות ולרטיבות, אך גם אם תבחרו את המוצרים האיכותיים ביותר, תגלו שגם להם יש בלאי טבעי ושגם הם נשחקים מפגעי מזג האוויר.  על מנת לשמור על הציוד שלנו יפה ונקי לאורך זמן, כדאי שניעזר בכיסויים לריהוט גן ייעודיים. 

איך בוחרים כיסויים לריהוט גן:

  • סוג הבד - סוג הבד משפיע באופן ישיר על טיב ועל איכות הכיסויים. קיימים מספר סוגי בד המשמשים לכיסוי ריהוט גן או מוצרי גן אחרים והמחירים משתנים בהתאם לסוג הבד. הבד הזול והבסיסי ביותר הוא בד יוטה מצופה. בד היוטה אמנם יעיל בשמירה על הריהוט אך חסרונותיו העיקריים הם הבלאי ונפח האיחסון. לבד היוטה יש נטייה להתפורר כאשר הוא חשוף לשמש ובכך הוא הופך גם ללא מועיל וגם למלכלך במיוחד. סוג בד נפוץ ואיכותי יותר הוא בד הפוליאסטר. יש לוודא כי בד הפוליאסטר עשוי 100% פוליאסטר והוא אטום לחלוטין. בד הפוליאטסר גמיש ונוח לשימוש. יתרון בולט  נוסף, הוא קלות האיחסון. הבד הדק אינו תופס הרבה מקום באיחסון. בד זה עמיד לאורך שניםולכן הוא חסכוני יותר לטווח הארוך. 
  • גודל הכיסוי - כיסוי מלא של ריהוט הגן או מוצרי הגן יבטיח הגנה מקסימלית. ניתן למצוא כיסויים מותאמים לרהיטים מסויימים, כיסויים לריהוט סטטי, לריהוט מאוחסן או למערום של כיסאות ועוד. ניתן למצוא כיסויים אוניברסלים המתאימים למגוון רהיטים וציוד גן.

ההמלצה היא להתאים במידת האפשר את הכיסויים לציוד הקיים בגינה שלכם. במקרה ואינכם מוצאים סט כיסויים המתאים לסט הריהוט שברשותכם, מומלץ לבחור בכיסויים גדולים יותר על מנת להבטיח כיסוי מלא של הריהוט. 

עלותם של ריהוט גן או של כל סוג של ציוד אחר לגינה אינה מבוטלת, השקעה מינימלית בכיסויים איכותיים יבטיחו לכם אריכות ימים לריהוט שלכם. 

בג.חיון ניתן למצוא מבחר גדול של כיסויים לריהוט גן וכיסויים לציוד גן מכל סוג.. בין היתר, כיסוי לשולחן גינה מלבני, כיסוי לשולחן גינה אובלי, כיסוי לכסא גינה, כיסוי לספסל גינה, כיסוי למיטת שיזוף, כיסוי לערסל, כיסוי לכורסת גינה, כיסוי לנדנדה, כיסוי לבריכה, כיסוי למנגל, כיסוי לגריל גז ועוד 

 

אולי יעניין אותך גם